Far Yağmur Sensörü Nedir Ne İşe Yarar?

Fiat için extra uygulamalarımızdan Far&yağmur sensörü birçok marka araçlarda kullanılan güzel bir özellik olup sürücüye rahat sürüş ve konfor sağlayan güzel bir özelliktir. Birçok araçta standart olarak sunulmakla beraber fiat marka araçlarımızın en full paketlerinde sunulmaktadır. Bu extra uygulamamızı Linea ve Egea araçlarımıza takmaktayız. Modül araçlarımıza %100 uyum sağlamakla birlikte aracınızda eksik olan tesisat ve ekipmanlar tamamlanarak takılmaktadır. Aracınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Far sensörü özelliği sinyal kolu üzerinden Autoya alındığında devreye girerek hava karardığında aracın farlarını otomatik olarak acar aydınlandığında ise kapatır.

Yağmur sensörü özelliğimiz ise silecek kolunu 1. fasılalı pozisyona alındığında devreye girerek yağmurun şiddetine göre camlarımızı temizler engüzel özelliği ise kamyon yada tır sollarken camlarımızı tertemiz etmesidir.

Extra uygulamamız Egea ve Linea araçlarımıza uygulanabilmekte ve montaj süresi yaklaşık 2 saat olup birçok ilde ustalarımız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir